KONST / Litografier / Färglitografier 13903441
nr 1390 3441
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, 210-upplaga, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:25:07
100 kr
250 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth